Szanowni Państwo,

Przekazujemy Państwu zaproszenie na warsztat dla Rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (SP) pt. „Jak pomóc dzieciom, aby radziły sobie ze swoimi uczuciami?”. Warsztat odbędzie się 19 marca w naszej placówce Avanti Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji Magdalena Kraśnicka – Mosiołek, mieszczącej się we Wrocławiu przy Placu Powstańców Śląskich 8/22. Szczegółowe informacje na temat warsztatu znajdą Państwo w przekazanym przez nas zaproszeniu. W przypadku dodatkowych pytań z Państwa strony prosimy o kontakt e-mail na adres:
marzena.miszczuk@centrumavanti.pl – chętnie udzielimy Państwu odpowiedzi. Szczegółowe informacje o naszym ośrodku, zespole specjalistów, świadczonych usługach i ich cenach możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: www.centrumavanti.pl – zapraszamy do jej odwiedzania.

Adresaci: Warsztat przeznaczony jest dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym (SP) zainteresowanych:

Celem warsztatu jest: ● wzmocnienie pozytywnych więzi rodzice – dzieci, ● pomoc rodzicom w zrozumieniu i zaakceptowaniu uczuć dziecka oraz własnych, ● poznanie barier komunikacyjnych, ● rozwijanie umiejętności posługiwania się empatyczną odpowiedzią. Termin: 19.03.2019 r. (wtorek) Godzina: 17.00 – 19.00

Zapisy: Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: marzena.miszczuk@centrumavanti.pl

Uwaga: O udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń – ilość miejsc jest ograniczona! Zajęcia odbywać się będą w małej grupie, która będzie liczyć około 6-10 osób, co zwiększa komfort i efektywność pracy. Koszt: Całkowity koszt udziału w warsztacie dla 1 osoby to 60 zł.

Z poważaniem,
Marzena Miszczuk