W piątek 2 grudnia o godz. 15.30 odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka w grupie 1.  Zaproszeni rodzice oraz inni goście mogli zobaczyć  umiejętności dzieci, które zaprezentowały wiersze i piosenki przed swoimi bliskimi. Następnie Pani Ela  wspólnie z Panią Kasią dokonały pasowania na przedszkolaka.
Tradycyjnie  6 grudnia odwiedził nasze przedszkole Święty Mikołaj. Najpierw powolutku, po cichutku obserwował wszystkie dzieci za okna, obszedł całe budynek i wszedł do środka. Radości było co nie miara. Każde dziecko otrzymało prezent. Do zobaczenia za rok Święty Mikołaju.
1 grudnia dzieci z naszego przedszkola miały okazję spotkać się z autorem książki dla dzieci "Opowieści o tym, co w życiu ważne". Są to przygody dzieci, które mogą przydarzyć się każdemu młodemu człowiekowi. I tutaj pojawiają się rozważania o tym, co w życiu ważne: miłości, tolerancji, przyjaźni, życzliwości i wielu innych ważnych wartościach uniwersalnych dla każdego z nas.
  Dzieci 5 grudnia przeniosły się do „kubańskiej wioski” i mogły wysłuchać muzyki charakterystycznej dla tego miejsca, utworów w języku hiszpańskim oraz poznać charakterystyczne instrumenty: saksofon sopranowy, gitarę akustyczną, baby bass, bongosy, marakasy, cowbell.  Wszyscy z zachwytem  żywo reagowali na muzykę.
25.11 obchodziliśmy  w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu  dzieci przyniosły  swoje ulubione pluszaki. Przedszkolaki  różnymi metodami i technikami   plastycznymi wykonywały misie, które możecie Państwo zobaczyć w szatni przedszkolnej.
25 listopada odwiedził nasze przedszkole Prezydent Wrocławia Pan Jacek Sutryk.Był uczestnikiem uroczystości z okazji Pasowania na przedszkolaka dzieci z gr.I. Nastepnie spotkał się z pracownikami i  dziećmi z wszystkich grup. Szczególowy fotoreportaż z uroczystości w galerii.
21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W naszym przedszkolu to dzień dobrych uczynków,pełen radości i wesołej zabawy. Uśmiech, serdeczność, przyjazne nastawienie oraz dobre słowo towarzyszą nam na co dzień:)