Zapraszamy Państwa do wirtualnego  obejrzenia naszego przedszkola Udostępniamy zdjęcia sali rekreacyjnej, sali grupy I, łazienki i holu przedszkola.

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym i przyjaznym   dla naszych  podopiecznych.Zapewniamy właściwą opiekę, realizację podstawy programowej oraz zajęcia dodatkowe.  Dzieci wspólnie z nauczycielkami zaangażowane są w wiele działań i projektów edukacyjnych.

Mimo ,iż znajdujemy się w samym  centrum miasta , dzieci mają możliwość spędzenia miło czasu w naszym   pięknie położnym  ogrodzie przedszkolnym.