Szanowni Rodzice i Opiekunowie  Przedszkola nr 80 we Wrocławiu

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę na nowy rok szkolny 2022/2023.

Od miesiąca sierpnia propozycja będzie dostępna również poprzez zakupy na stronie internetowej . www.nau.pl.

Kod rabatowy dający możliwość zniżek przy zakupie pozostałych produktów dla Państwa to : NAU154.  link z kodem rabatowym to:

Wybierając ubezpieczenie NNW Dzieci i Młodzieży w NAU, dzieci będą pod ochroną 24/7 zarówno w placówce, jak i poza nią. Ochrona obowiązuje, również w wakacje i na całym świecie.

Nasze wieloletnie doświadczenie i bliska współpraca ze środowiskiem oświatowym sprawiają, że oferta jest dopasowana do potrzeb klientów indywidualnych.

Otrzymujesz Wakacyjne zniżki na paliwo na stacjach Circle K w całej Polsce. Dodatkowo otrzymujesz 2 gr na paliwie standard,  łącznie 16 gr i +2 gr na paliwie premium, łącznie 18 gr

Zachęcamy do zakupu ubezpieczenia przez sklep internetowy, w 100% online. Kupując z poniższego linku, dodatkowo zyskają Państwo atrakcyjną zniżkę na wybrane ubezpieczenia NAU.

Kup ubezpieczenie NNW

DLACZEGO WARTO

Ochrona przez 24h na dobę w placówce oświatowej, podczas kolonii, wycieczek, w życiu prywatnym

Wypłata świadczenia za pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku i choroby

Zwrot kosztów leczenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku, w tym kosztów rehabilitacji

Hospitalizacja spowodowana COVID-19

Ochrona dziecka na wypadek
poważnych chorób

W ramach oferty NNW dzieci, w zależności od wybranego

wariantu ubezpieczenia, zapewniamy:

Opcja Hejt Stop – pomoc informatyczną, prawną lub psychologiczną w związku z groźnymi działaniami wobec dziecka w przestrzeni wirtualnej

Zwrot kosztów poszukiwania dziecka do lat 18 w przypadku jego zaginięcia – zwrot kosztów wynajęcia detektywa, umieszczenia informacji w mediach, wydrukowania ulotek informacyjnych

Zwrot kosztów porady psychiatry w związku z leczeniem depresji u ubezpieczonego

Zwrot kosztów porady psychologa w związku z nieszczęśliwym wypadkiem, śmiercią rodzica lub opiekuna prawnego

Jako firma z 25-letnim doświadczeniem w pracy z oświatą, mamy pełną świadomość, ile zaangażowania i wytrwałości z Państwa strony, czyli nauczycieli i wszystkich pracowników placówek oświatowych, wymaga praca w szkole. Dlatego wierzymy, że jesteśmy dobrym i rzetelnym Partnerem w zakresie Ubezpieczenia NNW szkolnego.

Mam nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Państwa akceptacją. W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji.