ZŁOŻENIE WNIOSKU ORAZ WYMAGANYCH DOKUMENTÓW

Składanie wniosków odbywa się przez system rekrutacyjny: rekrutacje.edu.wroclaw.pl.

Rodzic loguje się w systemie korzystając z węzła krajowego (profil zaufany) i wypełnia elektronicznie wniosek podając dane osobowe i zaznaczając poszczególne kryteria. Następnie zeskanowane załączniki – zaświadczenia i oświadczenia – wgrywa jako pliki do wniosku. Następnie rodzic korzystając z profilu zaufanego, podpisuje elektronicznie wniosek. Tak przygotowany wniosek z załącznikami podlega weryfikacji w Przedszkolu. Jeśli będzie poprawny i kompletny, zostanie zatwierdzony. Jeśli będzie brakowało załączników lub wystąpią inne nieścisłości – wniosek zostanie odrzucony, a rodzic będzie powiadomiony e mailem o konieczności usunięcia braków.

Rodzice, którzy nie posiadają profilu zaufanego, zachęcamy do założenia.

Jeśli Rodzic nie dysponuje komputerem i dostępem do Internetu:

może otrzymać papierowy wniosek i oświadczenia do wypełnienia w Przedszkolu. Wówczas Rodzic wypełnia tradycyjnie wniosek, dołącza wszystkie wymagane załączniki, podpisuje dokumenty i składa w  Przedszkolu.

Dokumenty typu: orzeczenie, wyroki sądu należy składać w oryginale, w formie kopii potwierdzonej notarialnie lub w formie kopii potwierdzonej za zgodność z oryginałem przez rodziców/opiekunów prawnych.

Dokumenty – oświadczenia powinny być podpisane przez rodziców (prawnych opiekunów) imieniem i nazwiskiem. Prosimy o nie podpisywanie dokumentów parafkami.

Rodzice do wniosku dołączają  dokumenty potwierdzające spełnianie przez dziecko i Rodziców kryteria, które odznaczone zostały we wniosku.

Odpowiedzi na pytanie dotyczące rekrutacji mogą państwo otrzymać pod nr telefonu 71/7986815

lub mailowo pisząc na adres sekretariat.p080@wroclawskaedukacja.pl

Wniosek wraz z dokumentami wypełnić należy w systemie wyłącznie w terminach określonych w poniższym harmonogramie:

HARMONOGRAM REKRUTACJI

Postępowanie Daty i godziny rozpoczęcia i zakończenia
Wypełnianie w systemie elektronicznej rekrutacji

wniosku  wraz z załącznikami

w Przedszkolu 1-go wyboru

20.03.2024 od godz. 12:00

– 26.03.2024 do godz. 15:00

wyniki kwalifikacji w przedszkolu I-go wyboru

lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych